PHANTOMS CREW 

profesionálne vystúpenie

Phantoms Crew je jednou z najznámejších chlapčenských tanečných skupín na území Slovenskej republiky. Tanečná skupina vznikla v septembri roku 2008 a tvorí ju 5 chalanov. Venuje sa rôznym štýlom streetdancu (napr. Popping, locking, breakdance, newstyle a ďalšie iné), ktoré kombinuje a dopĺňa akrobatickými prvkami a humorom. 

Skupina sa zúčastňuje domácich a medzinárodných tanečných súťaží, účinkuje na rôznych typoch kultúrnych podujatí, je súčasťou firemných a VIP večierkov, spolupracuje s mnohými známymi osobnosťami a pôsobí aj v oblasti mediálnych podujatí. Organizujeme rôzne tanečné workshopy a sústredenie pre deti a mládež.

Ponúkame tanečnú show na rôzne príležitosti podľa vašich požiadaviek. Garantujeme skvelý tanečný zážitok plný tanca a zábavy!

PHANTOMS CREW:
- vytvorí tanečný program podľa vašich požiadaviek 
- pripraví program pre všetky typy spoločenských podujatí: slávnostné galavečery, firemné akcie, súkromné akcie, televízne programy, koncerty, otváracie ceremoniály, detské podujatia, športové podujatie, hudobné festivaly
- poskytne nezabudnuteľný zážitok, akrobatické prvky, eleganciu aj pobavenie
- ponúka konkrétne a lojálne jednanie s každým klientom

Mám záujem o vystúpenie!